Chcete, aby byla vaše svatba VšeKrásná? Čtěte dál!

Svatebních agentur a jejich manažerů, ohromných nádherných květinových výzdob a vše, co vidíte v prospektech na prestižních svatebních veletrzích, je dnes už mnoho a hlavně to vše nádherné a okázalé stojí bohužel mraky peněz... 

Snoubenci jsou rádi, pokud mají peníze na základní nutnosti na svatbu, a na ostatní již nezbývá mnoho peněz... 

Miluji svatby a miluji jejich dekorování! Proto bych chtěla dopřát krásnou svatbu každé nevěstě a nabídnout jim svou pomocnou ruku. 

Snažím se z minima udělat maximum.   

 

Co pro vás mohu udělat?

*Vymyslím celý koncept svatby, vyrobím dekorace, zařídím výzdobu.

*Mohu váš svatební den celý koordinovat, nebo jen jeho část, pokud se nenajde na vaší svatbě nikdo, kdo by si to vzal celé na starost.

*Půjčím dekorace, které nemusíte kupovat, ani vyrábět, ale za malý poplatek si je pronajmete. V případě zájmu mi napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a já vám zašlu ceník.

*Můžete si objednat doplňkové služby (úklid, asistentka apod), abyste se opravdu nemuseli o nic starat!


Napište mi na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pojďme se sejít! Plánováníčko vašeho krásného dne může začít:)

Podívejte se, jak může Váš svatební den vypadat! Na více fotografií, videí, reels se mrkněte na můj IG, FB profil @vsekrasne! https://instagram.com/vsekrasne?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Článek (cs-cz)

Udělejte Váš domov VšeKrásným!

Svatby a přírodní dekorace od Všekrásně!

                                                                 

Jsem tvůrčí člověk, baví mě tvořit sezónní dekorace, zdobit, organizovat setkání k nejrůznějším příležitostem a tvořit pro ně výzdobu ( svatby, oslavy apod.) a ráda Vám s tím pomohu. Také pořádám workshopy, kde si například můžete vyzkoušet uplést vlastní věnec!

Své výrobky Vám zašlu Zásilkovnou (standardní rozměr 85Kč). Pokud jste z Benešova u Prahy a okolí nebo Českých Budějovic a okolí, je možný osobní odběr - předání může proběhnout na náměstí u fontány:) Případně dle domluvy. 

Pokud by se Vám líbil výrobek v jiné alternativě ( např. jen s mašlí bez ozdob či naopak, jiná barva, aplikace z jiné dekorace apod.), je možné udělat objednávku přímo Vám na míru:)  Pokud byste měli zájem o více kusů téhož druhu, je možné je vyrobit na objednávku :) Stačí mi jen napsat :) 

Prosím, berte na vědomí, že pracuji s přírodními materiály, které nikdy nejsou zcela stejné, proto mohou být ve stejných výrobcích drobné odlišnosti. Děkuji za pochopení. 

Všechny své dekorace vyrábím sama ručně a s ohromným potěšením v srdci. Miluji tuto práci. Naplňuje mě:) 

Těším se na Vaše objednávky:) na: https://www.fler.cz/vsekrasne  případně mě kontaktujte na emailu nebo mobilu.

Novinky, mnoho fotografií výrobků a aktuálního dění najdete na IG a FB profilu @vsekrasne https://instagram.com/vsekrasne?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

Těším se na Vás!

Vaše Katka z Všekrásně 

 

Kdo jsem?

Kdo jsem? Kdo že Vás to bude mít na svatbě na starosti?

Jmenuji se Kateřina Lukášková. Vystudovala jsem magisterský obor PF JCU. Jsem maminkou a bydlím v Benešově u Prahy. 

Odjakživa mě bavily tvořivé věci, organizování rodinných oslav a vytváření výzdoby. 

Na rodičovské dovolené jsem si založila svou značku Všekrásně, pod kterou působím. Vytvářím sezonní dekorace (najdete mě na trzích, pořádám workshopy aj.) a výzdoby na svatby, které taky koordinuji, tedy starám se o co nejhladší průběh. 

Absolvovala jsem několik floristických kurzů a také certifikovaný kurz svatební koordinátorky.

Mám za sebou již mnoho svateb, ze kterých jsem načerpala cenné zkušenosti, které Vám pomohou k tomu, abyste si svůj den "D" mohli užít v co největší láskyplné atmosféře.

Budu se těšit na spolupráci.

Katka z Všekrásně

Please publish modules in offcanvas position.